6.6°C, Clouds
+420 739 456 992

Hřiště: otevřeno, nutné telefonické potvrzení

Indoor: otevřen

Recepce: 8:30 - 19:00

 

ROČNÍ ČLENSTVÍ

Roční členství, které je platné na daný kalendářní rok. Na základě tohoto typu členství má člen nárok na čerpání slev na služby Golfu Mladá Boleslav.

PO - NE + svátky 30% sleva z plného green fee

PO - NE + svátky 30% sleva z turnajového green fee.

Vstupní poplatek pro rok 2023: 5 000 Kč

 

ROČNÍ ČLENSTVÍ PLAY:

Roční členství, které je platné na daný kalendářní rok. Na základě tohoto typu členství má člen nárok na čerpání slev na služby Golfu Mladá Boleslav.

PO - NE + svátky 50% sleva z plného green fee.

PO - NE + svátky 50% sleva z turnajového green fee.

Vstupní poplatek pro rok 2023 : 11 500 Kč

 

ROČNÍ ČLENSTVÍ + JUNIORKA

Roční členství, které je platné na daný kalendářní rok. Na základě tohoto typu členství má člen nárok na čerpání slev na služby Golfu Mladá Boleslav.

MISTROVSKÉ HŘIŠTĚ:

PÁ - NE + svátky 30% sleva z plného green fee

PO - NE + svátky 30% sleva z turnajového green fee.

JUNIORKA: ZDARMA

Vstupní poplatek pro rok 2023 : 10 000 Kč

 

ROČNÍ ČLENSTVÍ PLUS

Roční členství, které je platné na daný kalendářní rok. Na základě tohoto typu členství má člen nárok na čerpání green fee na 18 jamek a 9 jamek zdarma v Golfu Mladá Boleslav.

Člen také může čerpat slevy na drivingové míče, club cart (bugina) a indoor simulátoru.

Vstupní poplatek pro rok 2023 : 23 000 Kč + 3 000 / 6 000 Kč

Členové 0 až 18 let:

Tito členové se v případě nepřetržitého placení členských příspěvků podobu alespoň tří let mohou na základě rozhodnutí výkonného výboru spolku stát řádnými členy spolku, pokud o to písemně požádají.

Do dovršení 18 let pak hradí poplatky a příspěvky dle svého věku. Po dovršení 18 let věku mají stejná práva a povinnosti jako členové spolku s řádným členstvím.

 

ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ

Doživotní členství v Golfovém Klubu Mladá Boleslav.

Green fee zdarma

Slevy na drivingové míče, club cart (bugina) a indoor simulátoru.

Vstupní poplatek činí 60 000 Kč + 23 000 Kč hrací poplatek

Golf Hostivař 10%, Golf Hodkovičky 10%, Česká Lípa 20%, Park GC Hradec Králové 20%, GC Botanika 20%, GC Ypsilon Liberec 30%, GC Malevil 30%, GC Janov 30%, GC Myštěves 30%, GC Mladé Buky 30%, GC Liberec-Machnín 30%, GC Mstětice 30%, GC Poděbrady 30%, Dolní Dobrouč 30%, Golfclub Dresden Elbflorenz 100%, Golf Club Dresden Ullersdorf 100%

Podmínky členství

  • 1. Členem občanského sdružení Golf Club Mladá Boleslav (GCMB) může být každá fyzická osoba, která souhlasí s posláním a stanovami GCMB a která projeví zájem o členství podáním písemné přihlášky. Přihláška nezletilé osoby musí být podepsána zákonným zástupcem.
  • 2. O přijetí za člena GCMB rozhoduje výkonný výbor GCMB. Podmínkou pro vznik členství v GCMB je úhrada vstupního členského příspěvku či uzavření písemné dohody o způsobu jeho úhrady. Výše vstupního členského příspěvku v daném období je uvedena v sazebníku příspěvků, který obdrží zájemce o členství spolu s přihláškou.
  • 3. Členství v GCMB vzniká dnem uvedeným v rozhodnutí výkonného výboru GCMB o přijetí zájemce o členství za člena, nejpozději však dnem tohoto rozhodnutí či dnem, kdy zájemce o členství uhradí vstupní členský příspěvek (podle toho, která z těchto skutečností nastane později). Rozhodnutí výkonného výboru o přijetí nebo nepřijetí za člena GCMB je konečné a sdělí se zájemci o členství písemně a nevyžaduje žádné odůvodnění. Přijatý zájemce o členství obdrží certifikát potvrzující členství v GCMB.
  • 4. V případě, že zájemce o členství v GCMB již uhradil vstupní členský příspěvek a výkonný výbor jeho žádost o členství zamítne, stanoví výkonný výbor časově přiměřený způsob vrácení příspěvku zájemci o členství.
  • 5. Zaplacený vstupní členský příspěvek, roční členský příspěvek či jakýkoliv jiný příspěvek či poplatek je nevratný, s výjimkou uvedenou výše v bodě 4.

 

Výkonný výbor GCMB hlasy všech svých členů rozhodl o rozšíření stávající definice osobního rodinného členství k již přijatému členu GCMB. Osoby ve stanoveném příbuzenském poměru tedy nyní zahrnují příbuzné v řadě přímé (tj.prarodiče, rodiče, děti), manžela, manželku, druha nebo družku.

Doživotní členství v GC Mladá Boleslav je převoditelné, prodejné a dědičné.

Převod členství je však možný pouze po předchozím zaplacení převodního poplatku a po předchozím písemném souhlasu výkonného výboru GCMB. Tento souhlas může být vydán pouze na základě písemné žádosti člena GCMB o převod členství.

 

Členství v klubu Přihláška členství 2023 > Stáhnout
Členství v klubu Přehled členství 2023 > Stáhnout

NABÍZÍME

NÁBOR

Máte zájem vyzkoušet si golf, ale nevíte jak začít? Nemáte vlastní golfové vybavení? Tak právě pro Vás jsme připravili tuto nabídku. U nás budete pod vedením zkušených trenérů, kteří Vás pečlivě povedou při poznávání tohoto sportu.


Více o náboru nových členů

DĚTSKÁ AKADEMIE

www. golfmladaboleslav.cz

telefon 739 456 992Více o dětské akademii

KALENDÁŘ AKCÍ

Zobrazit další akce

O NÁS

Golf Mladá Boleslav se nachází pouhých 45km od Prahy,
nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém
hřišti Sand Martins Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných
plochách, včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

+420 739 456 992
recepce@golfmladaboleslav.cz
50°26’10.354”N, 14°52’54.285”EOnline rezervace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.