12°C, Rain
+420 739 456 992

Hřiště otevřeno

Recepce se simulátory:
07:00 - 20:00 hod

Pronájem hřiště

Všechny akce připravujeme dle přání klienta. Zajišťujeme bohatý golfový program pro golfisty i negolfisty a samozřejmě i negolfový program pro doprovod.

Cena závisí na počtu účastníků (blokace startovních časů), rozsahu dalších doprovodných aktivit, dni v týdnu (po - čt, pá - ne) a na délce akce.

Náš tým se postará o vše do posledního detailu tak, aby se klient mohl v průběhu celé akce nerušeně věnovat hře, svým hostům a přátelům.

Detailní rozpracování služeb pro organizaci turnajů vám poskytneme na základě Vašeho požadavku/zadání. Pro bližší informace kontaktujte Golf Managera.

 

Děti

Dětem se na Golfu Mladá Boleslav plně věnuje náš profesionální trenér Ondřej Žatečka, který má bohaté zkušenosti s vedením dětských tréninků a táborů z GC Poděbrady i z Mladé Boleslavi.

Svou ratolest můžete přihlásit na tréninky rozdělené dle věku a výkonnosti, či do letního tábora.

  • Dětské tréninky – design v úpravě u MPO
  • Dětské campy 2010 – design v úpravě u MPO

 

Svatba na golfu

Prožijte svůj velký den na golfovém hřišti. Bez ohledu na to, zda jste aktivní golfisté, nebo jen chcete svůj svatební den prožít v překrásném prostředí, Golf Mladá Boleslav je připraven zajistit Vám tento den dle Vašich představ.

Hostina na terase, či ve stylovém salonku s krbem a výhledem na hřiště, fotografie nevěsty a ženicha na pozadí perfektně střiženého greenu, hostina ve velkém stylu v reprezentativních prostorech, to vše po vzájemné dohodě na Golfu Mladá Boleslav.

Kontakt pro zajištění: Golf Manager

NABÍZÍME

NÁBOR

Máte zájem vyzkoušet si golf, ale nevíte jak začít? Nemáte vlastní golfové vybavení? Tak právě pro Vás jsme připravili tuto nabídku. U nás budete pod vedením zkušených trenérů, kteří Vás pečlivě povedou při poznávání tohoto sportu.


Více o náboru nových členů

DĚTSKÁ AKADEMIE

Golf Club Mladá Boleslav provozuje od roku 2013 mládežnický oddíl, který vedou profesionální trenéři Marek Dědina a Ondřej Žatečka s asistencí cvičitele golfu Romana Horáka.Více o dětské akademii

KALENDÁŘ AKCÍ

2606.2018

GOLF ARTS HCP ÚTERÝ

2406.2018

GOLF OPEN TOUR - fee jen za 850,- O ZÁJEZD do TURECKA + O NEOMEZENOU HRU na hřištích www.PGK.cz + ROČNÍ FEE NA KONOPIŠTĚ, KARLŠTEJN, ML.BOLESLAV !!!

2306.2018

GOLF ARTS HCP SOBOTA - CENA GF VČETNĚ STARTOVNÉHO 950 Kč

Zobrazit další akce

O NÁS

Golf Mladá Boleslav se nachází pouhých 45km od Prahy,
nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém
hřišti Sand Martins Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných
plochách, včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

+420 739 546 992
recepce@golfmladaboleslav.cz
50°26’10.354”N, 14°52’54.285”EOnline rezervace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.