3.6°C, Clouds
+420 739 456 992

Hřiště: zavřeno

Indoor: otevřen

Recepce: 8:30 - 19:00

 

 

Golf Club Mladá Boleslav provozuje od roku 2013 mládežnický oddíl, který vedou profesionální trenéři Marek Dědina a Ondřej Žatečka s asistencí cvičitele golfu Romana Horáka.

Děti jsou rozděleny do skupin dle věku a ve většině případů i dle jejich herní úrovně. Dbáme na zdokonalování herní techniky, ale i na rozvoj fyzické zdatnosti každého jedince. Golf pěstuje v dětech smysl pro fair play a díky skupinové výuce rozvíjí i jejich kolektivní soudržnost.

Dětské tréninky se provozují pro každou skupinu 1 x týdně v délce 75 minut. Probíhají na venkovních i indoorových tréninkových plochách Golfu Mladá Boleslav, takže se tréninky provozují v naplánovaném objemu cca 30 lekcí ročně.

Děti, které nemají vlastní vybavení, mohou trénovat se zapůjčenou výbavou bez jakéhokoli příplatku. Všichni členové mládežnického oddílu mají neomezený přístup k tréninku na devítijamkovém akademickém hřišti i mimo tréninkové lekce.

Půlroční příspěvky: 2 500 Kč

V případě vašeho zájmu, prosím, kontaktujte Course managera.

Mládežnický oddíl Přihláška do dětské akademie > Stáhnout

NABÍZÍME

NÁBOR

Máte zájem vyzkoušet si golf, ale nevíte jak začít? Nemáte vlastní golfové vybavení? Tak právě pro Vás jsme připravili tuto nabídku. U nás budete pod vedením zkušených trenérů, kteří Vás pečlivě povedou při poznávání tohoto sportu.


Více o náboru nových členů

DĚTSKÁ AKADEMIE

www. golfmladaboleslav.cz

telefon 739 456 992Více o dětské akademii

KALENDÁŘ AKCÍ

Zobrazit další akce

O NÁS

Golf Mladá Boleslav se nachází pouhých 45km od Prahy,
nabízí kvalitní zázemí pro hru jak na mistrovském osmnáctijamkovém
hřišti Sand Martins Holes, tak i pro trénink na plně osvětlených cvičných
plochách, včetně unikátní osvětlené devítijamkové akademie.

+420 739 456 992
recepce@golfmladaboleslav.cz
50°26’10.354”N, 14°52’54.285”EOnline rezervace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.