Golf Mladá Boleslav je místem i pro Váš turnaj. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním turnajů jak velkých komerčních společností, tak i menších sportovních, klubových i turnajů České golfové federace.

Mezi významné turnaje konané právě na Sand Martin´s Holes patří: Lady Abrahams Trophy, President Goldsheider Trophy, a jiné.

Nabízíme:

  • pořádání komerčních golfových turnajů včetně zajištění veškerého doprovodného programu,
  • pořádání společenských akcí,
  • zajištění firemních seminářů a večírků,
  • zajištění grafických materiálů k akci,
  • pronájem reklamních ploch v areálu golfového hřiště v průběhu turnaje.

 

Pronájem hřiště

 Všechny akce připravujeme dle přání klienta. Zajišťujeme bohatý golfový program pro golfisty i negolfisty a samozřejmě i negolfový program pro doprovod.


Cena závisí na počtu účastníků (blokace startovních časů), rozsahu dalších doprovodných aktivit, dni v týdnu (po - čt, pá - ne) a na délce akce.

Náš tým se postará o vše do posledního detailu tak, aby se klient mohl v průběhu celé akce nerušeně věnovat hře, svým hostům a přátelům.

Detailní rozpracování služeb pro organizaci turnajů vám poskytneme na základě vašeho požadavku/zadání. Pro bližší informace kontaktujte Golf Managera.

 

Pronájem reklamních ploch

Pronájem reklamních ploch probíhá na základě partnerství s Golfem Mladá Boleslav. V současné době nabízíme následující stupně partnerství:

Generální partner

Hlavní partner

Partner

Partner jamky na mistrovském 18 jamkovém hřišti

Partner jamky na 9 jamkové akademii

O možnostech se informujte přímo u Golf Managera.

 

Pronájem salonků

Prostory golfové klubovny jsou jako stvořené k pořádání pracovních i společenských akcí. Vždy máme na paměti přání klienta a snažíme se vždy maximálně vyhovět jeho požadavkům.

K dispozici jsou tři uzavřené salonky.

O možnostech pronájmu se informujte přímo u Golf Managera.

 

Děti

Dětem se na Golfu mladá Boleslav plně věnuje náš profesionální trenér Ondřej Žatečka s bohatými zkušenostmi s vedením dětských tréninků a táborů z GC Poděbrady i z Mladé Boleslavi.

Svou ratolest můžete přihlásit na tréninky rozdělené dle věku a výkonnosti dítěte, či do letního tábora.

Dětské tréninky – design v úpravě u MPO

Dětské campy 2010 – design v úpravě u MPO

 

Svatba na golfu

Prožijte svůj velký den na golfovém hřišti. Pokud jste aktivní golfisté nebo jen chcete svůj svatební den prožít v překrásném prostředí, Golf Mladá Boleslav je připraven zajistit Vám tento den dle Vašich představ.

Hostina na terase, či ve stylovém salonku s krbem a výhledem na hřiště, fotografie nevěsty a ženicha na pozadí perfektně střiženého greenu, hostina ve velkém stylu v reprezentativních prostorech, to vše po vzájemné dohodě na Golfu Mladá Boleslav.

Kontakt pro zajištění: Golf Manager